KATEGORIJA |
Ponedjeljak
18.03. |
Utorak
19.03. |
Srijeda
20.03. |
Četvrtak
21.03. |
Petak
22.03. |
Subota
23.03. |
Nedjelja
24.03. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seniori | |||||||
Juniori (05/06) | 20:15 | 20:15 | 20:15 | 20:15 | 11 NK Prečko-NK Zagreb | ||
Kadeti 1 (07) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 9:00 NK Prečko-NK Zagreb | ||
Kadeti 2 (07/08) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 19:00 NK Zagreb-NK Kustošija | |||
Pioniri 1 (2009) | 8:00/19:00 | 8:00/19:00 | 8:00/19:00 | 8:00/19:00 | |||
Pioniri 2 (2010) | 8:00/16:00 | 19:30 NK Dinamo-NK Zagreb | 8:00/19:00 | ||||
PIONIRI III 2009/2010 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | |||
Mlađi pioniri 1 (2011) | 8:30/15:40 | 19:45 | 8:30/15:40 | 8:30/15:40 | |||
Mlađi pioniri 2 (2012) | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 10:00 NK Sesvete-NK Zagreb | ||
ML. PIONIRI III (2011/2012) | 18:30 | 18:30 | 18:30 | 18:30 | |||
Limači 1 (2013) | 19.00 | 19:00 | 19:00 | 19:00 | 10:00 NK Zagreb-NK Dinamo | ||
Limači 2 (2014) | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 11:00 NK Zagreb-NK Dinamo | ||
2014 II | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 10:00 NK Jarun-NK Zagreb | ||
Zagići 1 (2015) | 18:00 | 18:00 | 18:00 | 18:00 | 11:00 NK Zagreb-NK Dinamo | ||
Zagići 2 (2016) | 18:00 | 18:00 | 18:00 | 10:00 NK Zagreb-NK Dinamo | |||
2016 II | 18:00 | 18:00 | 18:00 | NK ŠN M-M-NK Zagreb | |||
Prednatjecatelji (2017) | 18:15 | 18:15 | 18:15 utakmica | ||||
Vrtić (2018/19) | 17:30 | 17:30 | 17:30 | ||||
Otvorena škola limači (2013/14) | 18:00 | 18:00 | 18:00 | Doberman liga | |||
Otvorena škola zagići (2015/16) | 17:00 | 18:00 | 18:00 | Doberman liga | |||
Vratari | 16:30GRUPA1 i SENIORI;17:30 GRUPA2; 18:30 GRUPA3 | 8:30 GRUPA1; 9:30 GRUPA2 | |||||
Otvorena škola mlađi pioniri (2011/12) |
KATEGORIJA | IGRALIŠTE | DOMAĆIN | GOST | DATUM | VRIJEME |
---|---|---|---|---|---|
1. "A" ZNL - KADETI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Kustošija | 22.03.2024. | 19:00 |
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Mladost - Buzin | 23.03.2024. | 00:00 |
3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Mladost - Buzin | 23.03.2024. | 00:00 |
3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24 | Sv. Josip Radnik | NK ŠN M-M | NK Zagreb | 23.03.2024. | 00:00 |
Druga NL Centar kadeti 2023/2024 | Prečko | NK Prečko | NK Zagreb | 23.03.2024. | 09:00 |
Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024 | - | NK Zagreb | NK HAŠK 1903 | 23.03.2024. | 09:00 |
1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 | Sesvete | NK Sesvete | NK Zagreb | 23.03.2024. | 10:00 |
3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24 | Jarun | NK Jarun 2 | NK Zagreb | 23.03.2024. | 10:00 |
Prva NL Centar pioniri 2023/2024 | - | NK Zagreb | NK HAŠK 1903 | 23.03.2024. | 10:15 |
Druga NL Centar juniori 23/24 | Prečko | NK Prečko | NK Zagreb | 23.03.2024. | 11:00 |
4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24 | - | NK Zagreb | NK Prečko | 23.03.2024. | 11:00 |
1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 | Sesvete | NK Sesvete | NK Zagreb | 23.03.2024. | 11:15 |
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | GNK Dinamo | 24.03.2024. | 10:00 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | GNK Dinamo | 24.03.2024. | 10:00 |
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | GNK Dinamo | 24.03.2024. | 11:00 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | GNK Dinamo | 24.03.2024. | 11:00 |