4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Mladost Zabok 23 17 4 2 65 15 50 55
2. NK Ravnice 23 16 6 1 58 19 39 54
3. NK Golubovec 23 14 4 5 37 22 15 46
4. NK Špansko 23 13 6 4 43 22 21 45
5. NK Prečko 23 11 5 7 37 22 15 38
6. NK Sesvetski Kraljevec 23 10 6 7 31 24 7 36
7. NK Zagreb 23 9 7 7 26 23 3 34
8. NK Polet (SK) 23 7 10 6 34 31 3 31
9. NK Devetka 23 8 7 8 33 32 1 31
10. NK Rudar (DZ) 23 8 5 10 32 40 -8 29
11. NK Odra 23 7 5 11 27 40 -13 26
12. NK Ilovac 23 6 7 10 25 33 -8 25
13. NK Brezovica 23 5 2 16 32 62 -30 17
14. NK Blato 23 2 9 12 19 44 -25 15
15. NK Straža 23 2 8 13 20 39 -19 14
16. NK Ivančica (ZB) 23 3 1 19 19 70 -51 10

Druga NL Centar juniori 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kurilovec 24 14 4 6 56 24 32 46
2. NK Jarun 23 13 3 7 54 33 21 42
3. NK Ponikve 24 12 5 7 50 30 20 41
4. NK Zagreb 24 12 5 7 54 36 18 41
5. NK HAŠK 1903 24 12 4 8 48 31 17 40
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 24 12 3 9 63 34 29 39
7. NK Devetka 24 11 5 8 54 40 14 38
8. NK Vrapče 22 10 5 7 36 31 5 35
9. NK Trešnjevka 23 10 4 9 46 43 3 34
10. NK Zagorec (Kr) 24 11 1 12 45 52 -7 33
11. NK Špansko 24 10 1 13 35 39 -4 31
12. NK Mladost Zabok 23 9 4 10 48 49 -1 30
13. NK Sesvetski Kraljevec 24 9 3 12 32 49 -17 30
14. NK Prečko 23 6 6 11 28 55 -27 24
15. HNK Segesta 24 4 4 16 29 75 -46 16
16. ŠNM NK Naftaš Ivanić 24 5 1 18 25 82 -57 16

Druga NL Centar kadeti 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Špansko 24 18 1 5 66 27 39 55
2. NK Zagreb 24 17 2 5 73 19 54 53
3. NK HAŠK 1903 24 17 0 7 64 28 36 51
4. NK Ponikve 24 15 3 6 56 25 31 48
5. NK Kurilovec 24 13 3 8 52 39 13 42
6. HNK Segesta 24 12 2 10 47 43 4 38
7. NK Jarun 23 11 4 8 49 45 4 37
8. NK Mladost Zabok 23 10 4 9 40 37 3 34
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 24 10 3 11 39 43 -4 33
10. NK Zagorec (Kr) 24 9 3 12 37 45 -8 30
11. NK Sesvetski Kraljevec 24 7 7 10 25 36 -11 28
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 24 9 0 15 30 48 -18 27
13. NK Devetka 24 7 1 16 26 64 -38 22
14. NK Trešnjevka 23 5 4 14 27 64 -37 19
15. NK Vrapče 22 5 3 14 32 59 -27 18
16. NK Prečko 23 3 2 18 32 73 -41 11

Prva NL Centar pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 25 20 4 1 67 14 53 64
2. NK Lokomotiva (Z) 23 14 4 5 59 22 37 46
3. GNK Dinamo 22 12 5 5 36 15 21 41
4. NK Devetka 22 11 6 5 47 34 13 39
5. NK Dubrava Tim Kabel 23 10 6 7 32 25 7 36
6. HNK Segesta 24 9 6 9 35 44 -9 33
7. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 22 9 5 8 33 30 3 32
8. NK Rudeš 25 9 5 11 35 44 -9 32
9. NK Karlovac 1919 24 8 7 9 29 30 -1 31
10. NK HAŠK 1903 24 8 4 12 20 33 -13 28
11. NK Sesvete 24 8 4 12 27 45 -18 28
12. NK Zagorec (Kr) 23 8 2 13 30 48 -18 26
13. NK Inker 23 5 9 9 26 30 -4 24
14. NK Zagreb 23 7 3 13 30 35 -5 24
15. HNK Gorica 23 6 6 11 19 44 -25 24
16. NK Lučko 24 4 2 18 22 54 -32 14

Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 23 22 1 0 126 6 120 67
2. GNK Dinamo 24 20 3 1 116 10 106 63
3. NK Sesvete 24 13 6 5 44 32 12 45
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 22 12 4 6 45 22 23 40
5. NK Dubrava Tim Kabel 24 12 4 8 45 40 5 40
6. NK Rudeš 24 10 4 10 44 51 -7 34
7. NK Zagorec (Kr) 23 11 1 11 37 52 -15 34
8. NK Karlovac 1919 24 9 6 9 33 52 -19 33
9. NK Zagreb 23 9 5 9 33 37 -4 32
10. NK HAŠK 1903 24 7 11 6 17 23 -6 32
11. HNK Gorica 23 8 4 11 41 53 -12 28
12. HNK Segesta 24 7 5 12 29 46 -17 26
13. NK Inker 23 5 5 13 20 67 -47 20
14. NK Lučko 24 4 7 13 18 54 -36 19
15. NK Kustošija 24 1 5 18 12 48 -36 8
16. NK Devetka 23 1 3 19 12 79 -67 6

1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 16 12 3 1 45 14 31 39
2. NK Trnje (Z) 15 9 2 4 68 22 46 29
3. NK Kustošija 12 9 2 1 41 11 30 29
4. NK Rudeš 15 8 3 4 31 13 18 27
5. NK HAŠK 1903 15 9 0 6 32 19 13 27
6. NK Zagreb 13 8 1 4 45 24 21 25
7. NK Bubamara 14 8 1 5 32 24 8 25
8. NK Sesvete 14 7 3 4 23 12 11 24
9. NK Dubrava Tim Kabel 14 7 3 4 25 18 7 24
10. NK Ravnice 14 6 1 7 28 21 7 19
11. NK Maksimir 15 5 1 9 25 34 -9 16

3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sesvete 20 14 2 4 72 16 56 44
2. NK Rudeš 21 13 4 4 61 19 42 43
3. NK Lučko 21 13 3 5 46 22 24 42
4. NK HAŠK 1903 21 13 2 6 72 34 38 41
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 20 11 4 5 62 25 37 37
6. NK Jarun 20 11 1 8 58 40 18 34
7. NK Kustošija 20 10 2 8 45 38 7 32
8. NK Zagreb 21 9 5 7 49 52 -3 32
9. NK Mladost - Buzin 21 9 3 9 65 60 5 30
10. NK Prigorje (M) 21 9 3 9 49 50 -1 30
11. NK Dubrava Tim Kabel 21 8 2 11 51 61 -10 26
12. NK Vrapče 21 6 1 14 34 92 -58 19
13. NK Trnje (Z) 21 1 3 17 19 82 -63 6
14. NK Ponikve 21 0 1 20 11 103 -92 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 19 19 0 0 167 3 164 57
2. NK Lokomotiva (Z) 18 16 1 1 89 8 81 49
3. NK Sesvete 19 15 0 4 53 19 34 45
4. NK Lučko 19 13 2 4 56 8 48 41
5. NK Maksimir 19 11 3 5 55 25 30 36
6. NK Rudeš 18 11 2 5 48 13 35 35
7. NK HAŠK 1903 20 11 0 9 46 36 10 33
8. NK Bubamara 16 8 4 4 24 18 6 28
9. NK Dubrava Tim Kabel 18 7 4 7 42 31 11 25
10. NK Trnje (Z) 19 8 0 11 48 65 -17 24
11. NK Ravnice 17 7 1 9 27 47 -20 22
12. NK Zagreb 18 7 1 10 27 61 -34 22
13. NK Kustošija 19 5 5 9 18 25 -7 20
14. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 19 5 5 7 25 34 -9 20

3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Dubrava Tim Kabel 18 16 1 1 124 14 110 49
2. NK Lučko 18 14 0 4 64 36 28 42
3. NK Kustošija 18 13 2 3 101 32 69 41
4. NK Trnje (Z) 17 10 1 6 68 34 34 31
5. NK HAŠK 1903 17 9 2 6 56 41 15 29
6. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 17 9 1 7 46 27 19 28
7. NK Zagreb 18 8 0 10 50 75 -25 24
8. NK Jarun 19 6 2 11 35 47 -12 20
9. NK Maksimir 18 6 1 11 44 69 -25 19
10. NK Mladost - Buzin 17 5 1 11 17 75 -58 16
11. NK Špansko 18 3 3 12 30 64 -34 12
12. NK Vrapče 17 0 0 17 12 133 -121 0

1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 17 16 0 1 82 13 69 48
2. NK Trešnjevka 18 16 0 2 67 27 40 48
3. GNK Dinamo 17 15 1 1 161 14 147 46
4. NK Sesvete 16 13 0 3 52 18 34 39
5. NK Dubrava Tim Kabel 17 11 1 5 43 31 12 34
6. NK Jarun 17 11 0 6 61 39 22 33
7. NK Zagreb 17 10 1 6 63 39 24 31
8. NK Devetka 17 10 0 7 37 38 -1 30
9. NK Bubamara 18 9 1 8 52 32 20 28
10. NK Rudeš 17 7 0 10 47 54 -7 21
11. NK Kustošija 18 5 1 12 28 62 -34 16
12. NK Mladost - Buzin 17 3 1 13 24 66 -42 10

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 18 17 1 0 137 13 124 52
2. GNK Dinamo 17 16 0 1 138 13 125 48
3. NK Rudeš 18 14 0 4 123 33 90 42
4. NK Bubamara 18 11 2 5 61 29 32 35
5. NK Sesvete 18 10 3 5 83 38 45 33
6. NK Kustošija 18 9 2 7 56 50 6 29
7. NK Mladost - Buzin 17 8 2 7 57 60 -3 26
8. NK Trešnjevka 18 7 4 7 68 64 4 25
9. NK Jarun 18 7 0 11 50 54 -4 21
10. NK Dubrava Tim Kabel 18 5 3 10 42 52 -10 18
11. NK Zagreb 18 5 0 13 36 110 -74 15
12. NK Devetka 18 4 2 12 32 95 -63 14

3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Sava (J) 17 16 0 1 142 31 111 48
2. NK Trnovčica 17 12 1 4 105 39 66 34
3. NK Jarun 17 11 1 5 53 33 20 34
4. NK Podsused 17 10 1 6 64 41 23 31
5. NK Kašina 17 9 0 8 59 65 -6 27
6. NK Zagreb 15 7 1 7 46 65 -19 22
7. NK Lokomotiva (Z) 7 6 1 0 49 12 37 19
8. NK Sesvete 16 5 3 8 30 64 -34 18
9. NK Vrapče 17 5 1 11 22 79 -57 16
10. NK ŠN M-M 16 5 0 11 45 70 -25 15
11. NK Sava (J) II 17 3 1 13 25 88 -63 10
12. NK Kralj Tomislav 17 1 0 16 32 85 -53 3

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 18 17 1 0 131 17 114 52
2. GNK Dinamo 17 17 0 0 174 15 159 51
3. NK Devetka 18 14 1 3 108 41 67 43
4. NK Bubamara 18 12 0 6 68 55 13 36
5. NK Jarun 18 10 0 8 82 51 31 30
6. NK Rudeš 18 8 3 7 55 57 -2 27
7. NK Dubrava Tim Kabel 18 8 2 8 59 75 -16 26
8. NK Mladost - Buzin 17 7 2 8 63 76 -13 23
9. NK Sesvete 18 7 2 9 47 74 -27 23
10. NK Trešnjevka 18 7 1 10 56 90 -34 22
11. NK Zagreb 18 3 1 14 49 65 -16 10
12. NK Kustošija 18 2 0 16 31 123 -92 6

1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 17 17 0 0 108 5 103 51
2. NK Lokomotiva (Z) 17 15 1 1 92 11 81 46
3. NK Dubrava Tim Kabel 18 14 1 3 69 18 51 43
4. NK Devetka 17 11 1 5 52 35 17 34
5. NK Mladost - Buzin 17 11 1 5 37 28 9 34
6. NK Sesvete 16 9 2 5 45 25 20 29
7. NK Kustošija 17 9 1 7 56 33 23 28
8. NK Rudeš 17 9 1 7 44 33 11 28
9. NK Zagreb 17 9 1 7 34 40 -6 28
10. NK Bubamara 17 6 2 9 46 45 1 20
11. NK Jarun 18 5 3 11 46 59 -13 18
12. NK Trešnjevka 18 4 1 13 49 77 -28 13

3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Jarun 11 11 0 0 67 6 61 33
2. NK Sesvete 13 8 2 3 60 18 42 26
3. NK Zagreb 12 8 2 2 48 15 33 26
4. NK Jarun 2 12 7 0 5 45 24 21 21
5. NK Concordia 13 5 4 4 53 33 20 19
6. NK HAŠK 1903 13 2 3 8 29 52 -23 9
7. NK Lokomotiva (Z) 5 2 2 1 35 9 26 8
8. NK Vrapče 12 2 1 9 17 79 -62 7
9. NK Sava (Z) 6 2 0 4 20 40 -20 6
10. NK Trnovčica 13 1 0 12 21 119 -98 3

1. "A" ZNL - KADETI 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 18 16 1 1 89 25 64 49
2. NK Dubrava Tim Kabel 18 12 2 4 59 18 41 38
3. NK Trnje (Z) 18 11 2 5 47 21 26 35
4. NK Lučko 18 10 4 4 30 23 7 34
5. NK Maksimir 18 8 3 7 36 38 -2 27
6. NK Zagreb 18 8 2 8 42 35 7 26
7. NK HAŠK 1903 18 7 2 9 30 36 -6 23
8. NK Ravnice 18 5 6 7 41 35 6 21
9. NK Jarun 18 6 3 9 37 39 -2 21
10. NK Sesvetski Kraljevec 18 5 4 9 32 40 -8 19
11. NK Devetka 18 2 3 13 20 63 -43 9
12. NK Vrapče 18 1 2 15 19 109 -90 5

1. "A" ZNL - PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 9 8 1 0 33 7 26 25
2. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 9 7 2 0 32 8 24 23
3. NK Bubamara 9 6 1 2 26 9 17 19
4. NK Trnje (Z) 9 5 1 3 48 16 32 16
5. NK Zagreb 9 5 1 3 38 15 23 16
6. NK Devetka 9 5 0 4 26 16 10 15
7. NK Maksimir 9 3 0 6 20 26 -6 9
8. NK Ponikve 9 2 0 7 16 45 -29 6
9. NK Trešnjevka 9 0 1 8 10 57 -47 1
10. NK Mladost - Buzin 9 0 1 8 7 57 -50 1

1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 11 0 0 62 4 58 33
2. NK Lučko 11 8 2 1 37 1 36 26
3. NK Maksimir 11 8 0 3 42 14 28 24
4. NK Bubamara 11 6 2 3 20 15 5 20
5. NK Trnje (Z) 11 6 0 5 34 29 5 18
6. NK Zagreb 11 5 1 5 19 30 -11 16
7. NK Kustošija 11 4 3 4 14 11 3 15
8. NK Devetka 11 2 4 5 14 30 -16 10
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 11 2 3 6 12 21 -9 9
10. NK Mladost - Buzin 11 3 0 8 16 50 -34 9
11. NK Trešnjevka 11 2 0 9 7 29 -22 6
12. NK Ponikve 11 1 1 9 11 54 -43 4

1. "A2" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Trešnjevka 11 11 0 0 50 11 39 33
2. NK Lokomotiva (Z) 11 10 0 1 48 6 42 30
3. NK Zagreb 11 7 1 3 43 19 24 22
4. NK Bubamara 11 7 1 3 38 18 20 22
5. NK Devetka 11 6 0 5 20 23 -3 18
6. NK HAŠK 1903 11 6 0 5 22 27 -5 18
7. NK Ponikve 11 5 0 6 25 20 5 15
8. NK Kustošija 11 4 1 6 18 24 -6 13
9. NK Maksimir 11 3 1 7 14 28 -14 10
10. NK Studentski grad 11 3 1 7 18 34 -16 10
11. NK Špansko 11 1 0 10 10 39 -29 3
12. NK Sesvetski Kraljevec 11 0 1 10 6 63 -57 1

1. "A1" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 93 8 85 31
2. NK Bubamara 11 7 2 2 45 15 30 23
3. NK Špansko 11 6 4 1 47 15 32 22
4. NK Trešnjevka 11 6 3 2 48 27 21 21
5. NK Maksimir 11 6 3 2 46 34 12 21
6. NK Kustošija 11 6 2 3 43 37 6 20
7. NK Zagreb 11 5 0 6 30 54 -24 15
8. NK HAŠK 1903 11 3 2 6 18 32 -14 11
9. NK Devetka 11 3 1 7 24 54 -30 10
10. NK Ponikve 11 3 0 8 15 26 -11 9
11. NK Sesvetski Kraljevec 11 2 0 9 16 44 -28 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 13 92 -79 0

1. "A2" ZNL - ZAGIĆI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 86 9 77 31
2. NK Devetka 11 9 1 1 59 21 38 28
3. NK Maksimir 11 9 0 2 51 22 29 27
4. NK Špansko 11 7 0 4 34 25 9 21
5. NK Bubamara 11 7 0 4 36 42 -6 21
6. NK HAŠK 1903 11 6 1 4 44 29 15 19
7. NK Ponikve 11 6 0 5 37 28 9 18
8. NK Trešnjevka 11 4 0 7 32 55 -23 12
9. NK Zagreb 11 2 1 8 33 39 -6 7
10. NK Sesvetski Kraljevec 11 1 2 8 18 44 -26 5
11. NK Kustošija 11 1 0 10 19 61 -42 3
12. NK Studentski grad 11 1 0 10 20 94 -74 3

1. "A1" ZNL - LIMAČI grupa "B" 23/24

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 11 10 1 0 66 4 62 31
2. NK Devetka 11 8 1 2 43 17 26 25
3. NK Kustošija 11 8 0 3 48 18 30 24
4. NK HAŠK 1903 11 6 3 2 39 16 23 21
5. NK Sesvetski Kraljevec 11 6 1 4 37 32 5 19
6. NK Zagreb 11 6 1 4 26 27 -1 19
7. NK Bubamara 11 5 1 5 36 26 10 16
8. NK Maksimir 11 4 0 7 26 35 -9 12
9. NK Špansko 11 3 2 6 28 27 1 11
10. NK Trešnjevka 11 3 0 8 39 53 -14 9
11. NK Ponikve 11 2 0 9 19 46 -27 6
12. NK Studentski grad 11 0 0 11 6 112 -106 0

Nogometni Klub Zagreb