KATEGORIJA |
Ponedjeljak
25.03. |
Utorak
26.03. |
Srijeda
27.03. |
Četvrtak
28.03. |
Petak
29.03. |
Subota
30.03. |
Nedjelja
31.03. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seniori | |||||||
Juniori (05/06) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 12:00 NK Ponikve-NK Zagreb | |||
Kadeti 1 (07) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 10:00 NK Ponikve-NK Zagreb | |||
Kadeti 2 (07/08) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 15:00 NK Ravnice-NK Zagreb | ||
Pioniri 1 (2009) | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | 10:45 NK Zagreb-NK Rudeš | ||||
Pioniri 2 (2010) | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | 8:30 | ||||
PIONIRI III 2009/2010 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | ||||
Mlađi pioniri 1 (2011) | 19:30 | 8:20/15:45 | 8:20/15:45 | 9:15 NK Rudeš-NK Zagreb | |||
Mlađi pioniri 2 (2012) | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | |||||
ML. PIONIRI III (2011/2012) | 18:30 | 18:30 | 18:30 | 18:00 NK Rudeš-NK Zagreb | |||
Limači 1 (2013) | 19.00 | 19:00 | |||||
Limači 2 (2014) | 19:15 | 19:15 | 19:15 | Turnir Munchen | Turnir Munchen | Turnir Munchen | |
2014 II | 19:15 | 19:15 | 19:15 | Turnir Munchen | Turnir Munchen | Turnir Munchen | |
Zagići 1 (2015) | 18:00 | 20:00 NK Jarun-NK Zagreb | 18:00 | ||||
Zagići 2 (2016) | 18:00 | 18:00 | 18:00 | ||||
2016 II | 18:00 | 18:00 | 18:00 | ||||
Prednatjecatelji (2017) | 18:15 | 18:15 | 18:15 | ||||
Vrtić (2018/19) | 17:30 | 17:30 | 17:30 | ||||
Otvorena škola limači (2013/14) | 18:00 | 19:30 | |||||
Otvorena škola zagići (2015/16) | 17:00 | 18:00 | |||||
Vratari | 16:30GRUPA1 i SENIORI;17:30 GRUPA2; 18:30 GRUPA3 | 8:30 GRUPA1; 9:30 GRUPA2 | |||||
Otvorena škola mlađi pioniri (2011/12) |
KATEGORIJA | IGRALIŠTE | DOMAĆIN | GOST | DATUM | VRIJEME |
---|---|---|---|---|---|
1. "A" ZNL - KADETI 23/24 | - | NK Ravnice | NK Zagreb | 30.03.2024. | 00:00 |
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | ŠC Rudeš | NK Rudeš | NK Zagreb | 30.03.2024. | 00:00 |
3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Trnovčica | 30.03.2024. | 00:00 |
3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Trnovčica | 30.03.2024. | 00:00 |
1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 | Stadion Maksimir | GNK Dinamo | NK Zagreb | 30.03.2024. | 00:00 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 30.03.2024. | 00:00 |
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 30.03.2024. | 00:00 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 30.03.2024. | 00:00 |
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 30.03.2024. | 00:00 |