KATEGORIJA |
Ponedjeljak
15.04. |
Utorak
16.04. |
Srijeda
17.04. |
Četvrtak
18.04. |
Petak
19.04. |
Subota
20.04. |
Nedjelja
21.04. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seniori | |||||||
Juniori (05/06) | 20:15 | 16:00 NK Segesta-NK Zagreb | 20:15 | 20:15 | 9:00 | 17:30 NK Zagreb-NK Kurilovec | |
Kadeti 1 (07) | 8:00/17:00 | 14:00 NK Segesta-NK Zagreb | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 9:00 | 15:30 NK Zagreb-NK Kurilovec | |
Kadeti 2 (07/08) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 13:00 NK Maksimir-NK Zagreb? | |||
Pioniri 1 (2009) | 8:00/19:00 | 8:00/19:00 | 11:15 NK Lučko-NK Zagreb | 8:00/19:00 | |||
Pioniri 2 (2010) | 8:00/19:00 | 8:00/19:00 | 8:00/19:00 | ||||
PIONIRI III 2009/2010 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | 11:15 NK Zagreb-NK Jarun | |||
Mlađi pioniri 1 (2011) | 19:45 | 8:20/16:30 | 10:00 NK Lučko-NK Zagreb | 8:20/16:30 | 8:20/16:30 | ||
Mlađi pioniri 2 (2012) | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | |||
ML. PIONIRI III (2011/2012) | 18:30 | 18:30 | 18:30 | 10:00 NK Zagreb-NK Jarun | |||
Limači 1 (2013) | 19.00 | 19:00 | 19:00 | 19:00 | 10:00 NK Dubrava-NK Zagreb | ||
Limači 2 (2014) | 19:15 | 19:15 | 18:30 NK Dubrava-NK Zagreb | Bubamara cup | |||
2014 II | 19:15 | 19:15 | 19:00 NK Zagreb: NK Trnovčica | Bubamara cup | |||
Zagići 1 (2015) | 18:00 | 19:15 NK Zagreb-NK Sesvete | 18:00 | 10:00 NK Dubrava-NK Zagreb | Bubamara cup | ||
Zagići 2 (2016) | 18:00 | 18:15 NK Zagreb-NK Sesvete | 19:30 NK Dubrava-NK Zagreb | ||||
2016 II | 18:00 | 18:00 | 18:00 NK Zagreb-NK Trnovčica | ||||
Prednatjecatelji (2017) | 18:15 | 18:15 | 18:15 | Doberman liga | |||
Vrtić (2018/19) | 17:30 | 17:30 | 17:30 | Doberman liga | |||
Otvorena škola limači (2013/14) | 19:00 | 19:30 | 19:30 | Liga Kajzerica | |||
Otvorena škola zagići (2015/16) | 18:00 | 19:30 | 19:30 | Liga Kajzerica | |||
Vratari | 16:30GRUPA1 i SENIORI;17:30 GRUPA2; 18:30 GRUPA3 | 8:30 GRUPA1; 9:30 GRUPA2 | |||||
Otvorena škola mlađi pioniri (2011/12) |
KATEGORIJA | IGRALIŠTE | DOMAĆIN | GOST | DATUM | VRIJEME |
---|---|---|---|---|---|
4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24 | - | NK Zagreb | NK Golubovec | 20.04.2024. | 11:00 |
Druga NL Centar juniori 23/24 | - | NK Zagreb | NK Kurilovec | 21.04.2024. | 17:30 |
Druga NL Centar kadeti 2023/2024 | - | NK Zagreb | NK Kurilovec | 21.04.2024. | 15:30 |
Prva NL Centar pioniri 2023/2024 | - | NK Devetka | NK Zagreb | 20.04.2024. | 10:15 |
Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024 | - | NK Devetka | NK Zagreb | 20.04.2024. | 09:00 |
1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Bubamara | 20.04.2024. | 00:00 |
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Jarun | 20.04.2024. | 00:00 |
1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Bubamara | 20.04.2024. | 00:00 |
3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Jarun | 20.04.2024. | 00:00 |
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 18.04.2024. | 19:15 |
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | SRC Grana Klaka | NK Dubrava Tim Kabel | NK Zagreb | 20.04.2024. | 00:00 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 18.04.2024. | 19:15 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | SRC Grana Klaka | NK Dubrava Tim Kabel | NK Zagreb | 20.04.2024. | 10:00 |
3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 20.04.2024. | 00:00 |
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | SRC Grana Klaka | NK Dubrava Tim Kabel | NK Zagreb | 20.04.2024. | 09:00 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 18.04.2024. | 18:15 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | SRC Grana Klaka | NK Dubrava Tim Kabel | NK Zagreb | 20.04.2024. | 10:00 |
3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Sesvete | 20.04.2024. | 00:00 |
1. "A" ZNL - KADETI 23/24 | Oboj | NK Maksimir | NK Zagreb | 20.04.2024. | 20:15 |