KATEGORIJA |
Ponedjeljak
06.05. |
Utorak
07.05. |
Srijeda
08.05. |
Četvrtak
09.05. |
Petak
10.05. |
Subota
11.05. |
Nedjelja
12.05. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Seniori | |||||||
Juniori (05/06) | 20:15 | 20:15 | 20:15 | 20:15 | 11:00 NK Hrvatski Dragovoljac-NK Zagreb | ||
Kadeti 1 (07) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 9:00 | NK Hrvatski Dragovoljac-NK Zagreb | |
Kadeti 2 (07/08) | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 8:00/17:00 | 9:00 | ||
Pioniri 1 (2009) | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | |||
Pioniri 2 (2010) | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | 8:00/16:00 | |||
PIONIRI III 2009/2010 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | 16:30 NK Maksimir-NK Zagreb | |||
Mlađi pioniri 1 (2011) | 19:45 | 8:20/15:45 | 19:00 NK Zagreb-NK Lokomotiva | 8:20/15:45 | |||
Mlađi pioniri 2 (2012) | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 8:00/17:20 | 17:30 NK H. Dragovoljac-NK Zagreb | ||
ML. PIONIRI III (2011/2012) | 18:30 | 19:30 | 18:30 | 9:30 NK Ponikve-NK Zagreb | |||
Limači 1 (2013) | 19.00 | 19:00 | 19:00 | 19:00 | 11:00 NK Mladost Buzin-NK Zagreb | ||
Limači 2 (2014) | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 12:00 NK Mladost Buzin-NK Zagreb | ||
2014 II | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 19:15 | 18:30 NK Jarun-NK Zagreb | ||
Zagići 1 (2015) | 18:00 | 18:00 NK Bubamara-NK Zagreb | 18:00 | 18:00 | 10:00 NK Mladost Buzin-NK Zagreb | Turnir Botinec | |
Zagići 2 (2016) | 18:00 | 18:00 | 18:00 | 09:00 NK Mladost Buzin-NK Zagreb | |||
2016 II | 18:00 | 18:00 | 18:00 | 17:30 NK Jarun-NK Zagreb | |||
Prednatjecatelji (2017) | 18:15 | 18:15 | 18:15 | Doberman liga | |||
Vrtić (2018/19) | 17:30 | 17:30 | 17:30 | Doberman liga | |||
Otvorena škola limači (2013/14) | 19:30 | 18:30 | 18:30 | Liga Kajzerica | |||
Otvorena škola zagići (2015/16) | 19:30 | 17:30 | 17:30 | Liga Kajzerica | |||
Vratari | 8:30 | 16:30GRUPA1 i SENIORI;17:30 GRUPA2; 18:30 GRUPA3 | |||||
Otvorena škola mlađi pioniri (2011/12) |
KATEGORIJA | IGRALIŠTE | DOMAĆIN | GOST | DATUM | VRIJEME |
---|---|---|---|---|---|
4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 23/24 | - | NK Zagreb | NK Špansko | 11.05.2024. | 10:00 |
Druga NL Centar juniori 23/24 | ŠNC Stjepan Spajić | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | NK Zagreb | 12.05.2024. | 11:00 |
Druga NL Centar kadeti 2023/2024 | ŠNC Stjepan Spajić | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | NK Zagreb | 12.05.2024. | 09:00 |
Prva NL Centar pioniri 2023/2024 | - | NK Zagreb | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | 11.05.2024. | 10:15 |
Prva NL Centar mlađi pioniri 2023/2024 | - | NK Zagreb | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | 11.05.2024. | 09:00 |
1. "A" ZNL - PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 | ŠNC Stjepan Spajić | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
3. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI 23/24 | Gajnice | NK Ponikve | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
1. "A" ZNL - MLAĐI PIONIRI - skupina PLAY OFF 23/24 | ŠNC Stjepan Spajić | NK Hrvatski dragovoljac (Z) | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
3. "A" ZNL - PIONIRI 23/24 | Oboj | NK Maksimir | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
1. "A2" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | Buzin | NK Mladost - Buzin | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
1. "A1" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | Buzin | NK Mladost - Buzin | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
3. "C2" ZNL - ZAGIĆI 23/24 | Jarun | NK Jarun | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
1. "A2" ZNL - ZAGIĆI - skupina PLAY OFF 23/24 | Buzin | NK Mladost - Buzin | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
1. "A1" ZNL - LIMAČI - skupina PLAY OFF 23/24 | Buzin | NK Mladost - Buzin | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
3. "C2" ZNL - LIMAČI 23/24 | Jarun | NK Jarun | NK Zagreb | 11.05.2024. | 00:00 |
1. "A" ZNL - KADETI 23/24 | - | NK Zagreb | NK Dubrava Tim Kabel | 10.05.2024. | 19:00 |