4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Golubovec 15 11 3 1 25 10 15 36
2. NK Tondach 15 10 2 3 26 10 16 32
3. NK Zagreb 15 8 1 6 20 16 4 25
4. NK Špansko 15 7 3 5 28 21 7 24
5. NK Polet (SK) 15 7 3 5 26 23 3 24
6. NK Prečko 15 7 2 6 25 17 8 23
7. NK Odra 15 7 2 6 21 19 2 23
8. NK Blato 15 7 2 6 17 16 1 23
9. NK Sesvetski Kraljevec 15 6 3 6 22 16 6 21
10. NK Mladost Zabok 15 6 2 7 26 21 5 20
11. NK Rudar (DZ) 15 5 4 6 24 22 2 19
12. NK Klanjec 15 5 2 8 17 27 -10 17
13. NK Brezovica 15 5 2 8 18 31 -13 17
14. NK Stubica 15 4 3 8 19 22 -3 15
15. NK Straža 15 4 2 9 22 35 -13 14
16. NK Vojnić 95 15 2 2 11 13 43 -30 8

Druga NL Centar juniori 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 11 1 3 37 20 17 34
2. NK Samobor 15 10 3 2 34 21 13 33
3. HNK Segesta 15 8 2 5 30 19 11 26
4. NK Zagorec (Kr) 15 8 2 5 42 31 11 26
5. NK Vrapče 15 7 4 4 31 22 9 25
6. NK Devetka 15 7 4 4 27 19 8 25
7. NK Ponikve 15 7 3 5 32 20 12 24
8. NK Trešnjevka 14 7 1 6 31 27 4 22
9. HNŠK Moslavina 15 6 1 8 32 27 5 19
10. NK Dugo Selo 14 6 1 7 29 25 4 19
11. NK Kurilovec 15 6 1 8 26 29 -3 19
12. NK Špansko 14 5 4 5 29 34 -5 19
13. NK Sesvetski Kraljevec 14 5 3 6 21 21 0 18
14. NK Zagreb 15 3 3 9 12 25 -13 12
15. ŠNM NK Naftaš Ivanić 15 3 2 10 18 53 -35 11
16. NK Mladost - Buzin 15 1 1 13 15 53 -38 4

Druga NL Centar kadeti 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Samobor 15 12 1 2 53 17 36 37
2. NK Zagreb 15 12 1 2 38 11 27 37
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 10 1 4 47 26 21 31
4. NK Dugo Selo 15 6 5 4 25 21 4 23
5. NK Devetka 15 7 2 6 25 22 3 23
6. NK Trešnjevka 15 7 1 7 27 21 6 22
7. NK Vrapče 15 5 5 5 23 26 -3 20
8. NK Sesvetski Kraljevec 15 5 4 6 18 21 -3 19
9. NK Zagorec (Kr) 15 6 3 6 27 28 -1 18
10. NK Špansko 15 4 6 5 13 16 -3 18
11. NK Ponikve 15 4 6 5 20 27 -7 18
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 14 5 2 7 16 37 -21 17
13. NK Kurilovec 13 3 4 6 15 20 -5 13
14. NK Mladost - Buzin 14 2 3 9 23 37 -14 9
15. HNK Segesta 15 3 1 11 29 46 -17 9
16. HNŠK Moslavina 15 4 1 10 14 37 -23 9

1. "A" ZNL KADETI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lučko 13 11 0 2 64 14 50 33
2. NK Dubrava Tim Kabel 13 9 3 1 42 23 19 30
3. NK Kustošija 13 9 1 3 57 18 39 28
4. NK Špansko 12 8 2 2 26 12 14 26
5. NK HAŠK 1903 13 8 1 4 35 20 15 25
6. NK Trnje (Z) 13 7 2 4 26 24 2 23
7. NK Mladost - Buzin 13 5 3 5 21 33 -12 18
8. NK Jarun 11 5 1 5 25 20 5 16
9. NK Zagreb 13 4 2 7 15 28 -13 14
10. NK Ravnice 13 3 1 9 13 36 -23 10
11. NK Devetka 13 2 4 7 15 45 -30 10
12. NK Maksimir 13 2 3 8 13 25 -12 9
13. NK Studentski grad 11 0 4 7 16 40 -24 4
14. NK Vrapče 12 1 1 10 9 39 -30 4

Prva NL Centar pioniri 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 14 11 3 0 61 13 48 36
2. NK Lokomotiva (Z) 14 10 2 2 31 8 23 32
3. NK Dubrava Tim Kabel 13 9 3 1 39 10 29 30
4. NK Kustošija 14 6 7 1 26 14 12 25
5. NK Rudeš 13 6 3 4 26 19 7 21
6. NK Lučko 13 5 5 3 20 11 9 20
7. NK Karlovac 1919 13 5 5 3 15 12 3 20
8. HNK Gorica 14 5 5 4 22 22 0 20
9. NK Zagorec (Kr) 14 5 3 6 21 28 -7 18
10. NK HAŠK 1903 13 5 3 5 16 27 -11 18
11. NK Zagreb 14 4 3 7 21 30 -9 15
12. NK Mladost - Buzin 14 4 1 9 10 29 -19 13
13. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 2 6 6 15 20 -5 12
14. NK Sesvete 13 2 4 7 12 22 -10 10
15. NK Inker 14 2 3 9 13 36 -23 9
16. NK Trnje (Z) 14 0 0 14 8 55 -47 0

1. "A"2009- ZNL PIONIRI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 14 11 0 3 50 12 38 33
2. NK Lučko 12 10 2 0 39 9 30 32
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 12 8 2 2 31 18 13 26
4. NK Zagreb 12 8 1 3 32 19 13 25
5. NK Dubrava Tim Kabel 13 8 0 5 23 20 3 24
6. NK Maksimir 12 7 1 4 32 15 17 22
7. NK Vrapče 13 6 3 4 19 16 3 21
8. NK HAŠK 1903 13 5 3 5 19 12 7 18
9. NK Rudeš 12 5 0 7 22 25 -3 15
10. NK Špansko 13 3 4 6 12 16 -4 13
11. NK Trnje (Z) 13 4 0 9 10 26 -16 12
12. NK Ravnice 13 3 2 8 15 25 -10 11
13. NK Sesvete 12 2 3 7 13 32 -19 9
14. NK Trešnjevka 11 1 2 8 10 30 -20 5
15. NK Ponikve 13 1 1 11 11 63 -52 4

Prva NL Centar mlađi pioniri 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 14 14 0 0 77 3 74 42
2. NK Lokomotiva (Z) 14 13 0 1 80 4 76 39
3. NK HAŠK 1903 13 11 0 2 43 10 33 33
4. HNK Gorica 14 8 2 4 35 24 11 26
5. NK Sesvete 13 8 1 4 29 17 12 25
6. NK Rudeš 14 7 1 6 31 27 4 22
7. NK Trnje (Z) 14 5 3 6 20 19 1 18
8. NK Zagorec (Kr) 14 5 3 6 20 32 -12 18
9. NK Dubrava Tim Kabel 14 5 3 6 17 30 -13 18
10. NK Karlovac 1919 13 5 1 7 11 27 -16 16
11. NK Kustošija 14 3 4 7 25 30 -5 13
12. NK Zagreb 14 3 3 8 15 24 -9 12
13. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 3 3 8 12 27 -15 12
14. NK Inker 14 3 1 10 8 60 -52 10
15. NK Lučko 13 2 2 9 10 27 -17 8
16. NK Mladost - Buzin 14 1 1 12 4 76 -72 4

1. "A"2011- ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 13 13 0 0 83 5 78 39
2. NK Lokomotiva (Z) 13 10 2 1 60 7 53 32
3. NK Dubrava Tim Kabel 14 10 1 3 66 15 51 31
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 9 2 3 44 13 31 29
5. NK Sesvete 13 7 4 2 36 16 20 25
6. NK HAŠK 1903 14 7 3 4 33 27 6 24
7. NK Lučko 13 7 2 4 40 27 13 23
8. NK Rudeš 13 6 2 5 36 22 14 20
9. NK Kustošija 14 5 2 7 25 28 -3 17
10. NK Ravnice 13 5 1 7 26 38 -12 16
11. NK Vrapče 14 5 1 8 14 33 -19 16
12. NK Zagreb 13 4 1 8 20 32 -12 13
13. NK Trnje (Z) 14 3 3 8 14 22 -8 12
14. NK Trešnjevka 12 2 0 10 5 54 -49 6
15. NK Ponikve 13 2 0 11 14 84 -70 6
16. NK Špansko 14 0 0 14 4 97 -93 0

1. "A1" ZNL LIMAČI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 14 13 1 0 81 7 74 40
2. GNK Dinamo 14 13 0 1 100 7 93 39
3. NK Lučko 14 10 2 2 43 14 29 32
4. NK Dubrava Tim Kabel 13 7 5 1 27 12 15 26
5. NK Rudeš 14 7 4 3 35 16 19 25
6. NK Bubamara 14 7 4 3 29 14 15 25
7. NK Kustošija 13 6 1 6 24 30 -6 19
8. NK Sesvete 14 6 1 7 17 39 -22 19
9. NK HAŠK 1903 14 4 4 6 26 26 0 16
10. NK Zagreb 14 4 4 6 19 23 -4 16
11. NK Vrapče 14 5 1 8 19 46 -27 16
12. NK Trešnjevka 14 4 1 9 15 43 -28 13
13. NK Trnje (Z) 14 3 3 8 23 39 -16 12
14. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 2 3 9 17 36 -19 9
15. NK Špansko 14 2 1 11 20 60 -40 7
16. NK Ponikve 14 0 1 13 11 94 -83 1

1. "A2" ZNL LIMAČI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 14 13 0 1 96 6 90 39
2. NK Lokomotiva (Z) 14 11 2 1 61 10 51 35
3. NK Zagreb 14 9 2 3 32 18 14 29
4. NK Vrapče 14 9 2 3 32 22 10 29
5. NK Dubrava Tim Kabel 13 8 2 3 41 18 23 26
6. NK Rudeš 14 7 3 4 26 21 5 24
7. NK Trešnjevka 14 7 0 7 23 38 -15 21
8. NK Kustošija 13 6 2 5 34 29 5 20
9. NK Trnje (Z) 14 6 1 7 20 30 -10 19
10. NK Špansko 14 6 1 7 22 33 -11 19
11. NK Bubamara 14 5 1 8 23 29 -6 16
12. NK Sesvete 14 5 0 9 27 34 -7 15
13. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 4 1 9 14 36 -22 13
14. NK HAŠK 1903 13 3 1 9 11 28 -17 10
15. NK Ponikve 14 1 0 13 18 67 -49 3
16. NK Lučko 13 1 0 12 14 75 -61 3

1. "A1" ZNL ZAGIĆI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 14 14 0 0 126 7 119 42
2. NK Lokomotiva (Z) 14 11 0 3 74 24 50 33
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 11 0 3 65 27 38 33
4. NK Sesvete 14 10 1 3 84 28 56 31
5. NK Bubamara 14 10 1 3 56 22 34 31
6. NK Zagreb 14 9 2 3 54 40 14 29
7. NK Trešnjevka 14 7 2 5 44 30 14 23
8. NK HAŠK 1903 13 6 1 6 32 24 8 19
9. NK Rudeš 14 5 2 7 33 44 -11 17
10. NK Dubrava Tim Kabel 13 4 5 4 21 37 -16 17
11. NK Špansko 14 4 2 8 29 73 -44 14
12. NK Kustošija 13 2 3 8 31 50 -19 9
13. NK Trnje (Z) 14 2 2 10 25 53 -28 8
14. NK Ponikve 14 2 1 11 26 62 -36 7
15. NK Vrapče 14 2 0 12 16 94 -78 6
16. NK Lučko 13 0 0 13 7 108 -101 0

1. "A2" ZNL ZAGIĆI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 14 14 0 0 167 8 159 42
2. NK Lokomotiva (Z) 14 13 0 1 90 20 70 39
3. NK Rudeš 14 10 2 2 75 27 48 32
4. NK Sesvete 14 10 0 4 61 50 11 30
5. NK Bubamara 14 9 0 5 38 43 -5 27
6. NK Špansko 13 8 2 3 50 31 19 26
7. NK Vrapče 14 8 0 6 54 40 14 24
8. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 7 0 7 49 73 -24 21
9. NK Kustošija 13 6 1 6 54 46 8 19
10. NK HAŠK 1903 13 5 0 8 22 47 -25 15
11. NK Trešnjevka 13 4 0 9 38 59 -21 12
12. NK Ponikve 14 3 0 11 34 75 -41 9
13. NK Trnje (Z) 14 3 0 11 38 86 -48 9
14. NK Lučko 13 3 0 10 33 98 -65 9
15. NK Dubrava Tim Kabel 13 2 1 10 18 49 -31 7
16. NK Zagreb 14 0 2 12 25 94 -69 2

Nogometni Klub Zagreb