4. Nogometna liga Središte Zagreb skupina A 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Golubovec 15 11 3 1 25 10 15 36
2. NK Tondach 15 10 2 3 26 10 16 32
3. NK Zagreb 15 8 1 6 20 16 4 25
4. NK Špansko 15 7 3 5 28 21 7 24
5. NK Polet (SK) 15 7 3 5 26 23 3 24
6. NK Prečko 15 7 2 6 25 17 8 23
7. NK Odra 15 7 2 6 21 19 2 23
8. NK Blato 15 7 2 6 17 16 1 23
9. NK Sesvetski Kraljevec 15 6 3 6 22 16 6 21
10. NK Mladost Zabok 15 6 2 7 26 21 5 20
11. NK Rudar (DZ) 15 5 4 6 24 22 2 19
12. NK Klanjec 15 5 2 8 17 27 -10 17
13. NK Brezovica 15 5 2 8 18 31 -13 17
14. NK Stubica 15 4 3 8 19 22 -3 15
15. NK Straža 15 4 2 9 22 35 -13 14
16. NK Vojnić 95 15 2 2 11 13 43 -30 8

Druga NL Centar juniori 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 11 1 3 37 20 17 34
2. NK Samobor 15 10 3 2 34 21 13 33
3. HNK Segesta 15 8 2 5 30 19 11 26
4. NK Zagorec (Kr) 15 8 2 5 42 31 11 26
5. NK Vrapče 15 7 4 4 31 22 9 25
6. NK Devetka 15 7 4 4 27 19 8 25
7. NK Trešnjevka 15 8 1 6 34 28 6 25
8. NK Ponikve 15 7 3 5 32 20 12 24
9. NK Dugo Selo 15 7 1 7 33 26 7 22
10. HNŠK Moslavina 15 6 1 8 32 27 5 19
11. NK Kurilovec 15 6 1 8 26 29 -3 19
12. NK Špansko 15 5 4 6 30 37 -7 19
13. NK Sesvetski Kraljevec 15 5 3 7 22 25 -3 18
14. NK Zagreb 15 3 3 9 12 25 -13 12
15. ŠNM NK Naftaš Ivanić 15 3 2 10 18 53 -35 11
16. NK Mladost - Buzin 15 1 1 13 15 53 -38 4

Druga NL Centar kadeti 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Samobor 15 12 1 2 53 17 36 37
2. NK Zagreb 15 12 1 2 38 11 27 37
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 10 1 4 47 26 21 31
4. NK Dugo Selo 15 6 5 4 25 21 4 23
5. NK Devetka 15 7 2 6 25 22 3 23
6. NK Trešnjevka 15 7 1 7 27 21 6 22
7. NK Vrapče 15 5 5 5 23 26 -3 20
8. NK Sesvetski Kraljevec 15 5 4 6 18 21 -3 19
9. NK Zagorec (Kr) 15 6 3 6 27 28 -1 18
10. NK Špansko 15 4 6 5 13 16 -3 18
11. NK Ponikve 15 4 6 5 20 27 -7 18
12. ŠNM NK Naftaš Ivanić 15 5 3 7 16 37 -21 18
13. NK Kurilovec 14 3 5 6 15 20 -5 14
14. NK Mladost - Buzin 14 2 3 9 23 37 -14 9
15. HNK Segesta 15 3 1 11 29 46 -17 9
16. HNŠK Moslavina 15 4 1 10 14 37 -23 9

1. "A" ZNL KADETI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lučko 13 11 0 2 64 14 50 33
2. NK Dubrava Tim Kabel 13 9 3 1 42 23 19 30
3. NK Kustošija 13 9 1 3 57 18 39 28
4. NK Špansko 13 8 2 3 26 14 12 26
5. NK HAŠK 1903 13 8 1 4 35 20 15 25
6. NK Trnje (Z) 13 7 2 4 26 24 2 23
7. NK Jarun 13 7 1 5 29 20 9 22
8. NK Mladost - Buzin 13 5 3 5 21 33 -12 18
9. NK Zagreb 13 4 2 7 15 28 -13 14
10. NK Ravnice 13 3 1 9 13 36 -23 10
11. NK Devetka 13 2 4 7 15 45 -30 10
12. NK Maksimir 13 2 3 8 13 25 -12 9
13. NK Studentski grad 13 1 4 8 18 43 -25 7
14. NK Vrapče 13 1 1 11 10 41 -31 4

Prva NL Centar pioniri 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 15 12 3 0 65 14 51 39
2. NK Dubrava Tim Kabel 15 11 3 1 43 10 33 36
3. NK Lokomotiva (Z) 15 10 3 2 31 8 23 33
4. NK Lučko 15 7 5 3 28 11 17 26
5. NK Kustošija 15 6 8 1 26 14 12 26
6. NK Rudeš 15 7 3 5 28 22 6 24
7. NK Karlovac 1919 15 6 5 4 17 15 2 23
8. HNK Gorica 15 5 5 5 23 26 -3 20
9. NK HAŠK 1903 15 5 4 6 20 32 -12 19
10. NK Zagorec (Kr) 15 5 3 7 21 30 -9 18
11. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 3 6 6 17 21 -4 15
12. NK Zagreb 15 4 3 8 22 32 -10 15
13. NK Mladost - Buzin 15 4 1 10 10 33 -23 13
14. NK Inker 15 3 3 9 15 36 -21 12
15. NK Sesvete 15 2 4 9 13 28 -15 10
16. NK Trnje (Z) 15 0 1 14 11 58 -47 1

1. "A"2009- ZNL PIONIRI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Kustošija 14 11 0 3 50 12 38 33
2. NK Lučko 14 10 3 1 41 13 28 33
3. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 14 9 2 3 35 22 13 29
4. NK Zagreb 14 9 1 4 35 22 13 28
5. NK Maksimir 14 8 1 5 34 17 17 25
6. NK Dubrava Tim Kabel 14 8 1 5 24 21 3 25
7. NK HAŠK 1903 14 6 3 5 24 12 12 21
8. NK Vrapče 14 6 3 5 21 19 2 21
9. NK Rudeš 14 6 0 8 28 28 0 18
10. NK Špansko 14 4 4 6 13 16 -3 16
11. NK Trnje (Z) 14 4 0 10 12 29 -17 12
12. NK Sesvete 14 3 3 8 17 35 -18 12
13. NK Ravnice 14 3 2 9 15 30 -15 11
14. NK Trešnjevka 14 3 2 9 14 36 -22 11
15. NK Ponikve 14 2 1 11 14 65 -51 7

Prva NL Centar mlađi pioniri 2022/2023

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 15 15 0 0 81 3 78 45
2. NK Lokomotiva (Z) 15 14 0 1 83 5 78 42
3. NK HAŠK 1903 15 12 1 2 49 11 38 37
4. NK Sesvete 15 10 1 4 35 19 16 31
5. HNK Gorica 15 8 2 5 35 28 7 26
6. NK Rudeš 15 7 2 6 31 27 4 23
7. NK Zagorec (Kr) 15 6 3 6 25 33 -8 21
8. NK Trnje (Z) 15 5 4 6 21 20 1 19
9. NK Karlovac 1919 15 6 1 8 13 33 -20 19
10. NK Dubrava Tim Kabel 15 5 3 7 18 35 -17 18
11. NK Kustošija 15 3 4 8 26 33 -7 13
12. NK Zagreb 15 3 4 8 15 24 -9 13
13. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 3 3 9 14 31 -17 12
14. NK Lučko 15 3 2 10 12 29 -17 11
15. NK Inker 15 3 1 11 9 62 -53 10
16. NK Mladost - Buzin 15 1 1 13 4 78 -74 4

1. "A"2011- ZNL MLAĐI PIONIRI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 15 15 0 0 113 5 108 45
2. NK Lokomotiva (Z) 15 12 2 1 68 7 61 38
3. NK Dubrava Tim Kabel 15 11 1 3 70 15 55 34
4. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 10 2 3 45 13 32 32
5. NK Sesvete 15 9 4 2 45 17 28 31
6. NK Rudeš 15 8 2 5 47 22 25 26
7. NK HAŠK 1903 15 7 4 4 34 28 6 25
8. NK Lučko 15 7 2 6 41 34 7 23
9. NK Kustošija 15 5 2 8 25 32 -7 17
10. NK Ravnice 15 5 2 8 27 43 -16 17
11. NK Zagreb 15 5 1 9 24 36 -12 16
12. NK Vrapče 15 5 1 9 15 35 -20 16
13. NK Trnje (Z) 15 3 3 9 14 23 -9 12
14. NK Ponikve 15 3 0 12 16 102 -86 9
15. NK Trešnjevka 15 2 0 13 6 72 -66 6
16. NK Špansko 15 0 0 15 4 110 -106 0

1. "A1" ZNL LIMAČI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Lokomotiva (Z) 15 14 1 0 83 7 76 43
2. GNK Dinamo 15 14 0 1 103 8 95 42
3. NK Lučko 15 10 3 2 44 15 29 33
4. NK Dubrava Tim Kabel 15 8 6 1 34 14 20 30
5. NK Bubamara 15 8 4 3 31 15 16 28
6. NK Rudeš 15 7 4 4 36 19 17 25
7. NK Kustošija 15 6 2 7 25 36 -11 20
8. NK Sesvete 15 6 2 7 17 39 -22 20
9. NK HAŠK 1903 15 5 4 6 28 27 1 19
10. NK Vrapče 15 6 1 8 24 46 -22 19
11. NK Zagreb 15 4 4 7 19 25 -6 16
12. NK Trnje (Z) 15 4 3 8 28 41 -13 15
13. NK Trešnjevka 15 4 1 10 16 45 -29 13
14. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 2 3 10 18 38 -20 9
15. NK Špansko 15 2 1 12 22 65 -43 7
16. NK Ponikve 15 0 1 14 11 99 -88 1

1. "A2" ZNL LIMAČI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 15 14 0 1 101 6 95 42
2. NK Lokomotiva (Z) 15 12 2 1 66 10 56 38
3. NK Dubrava Tim Kabel 15 10 2 3 58 20 38 32
4. NK Vrapče 15 10 2 3 36 23 13 32
5. NK Zagreb 15 9 2 4 32 23 9 29
6. NK Rudeš 15 7 3 5 26 26 0 24
7. NK Špansko 15 7 1 7 24 33 -9 22
8. NK Trešnjevka 15 7 1 7 26 41 -15 22
9. NK Kustošija 15 6 3 6 36 36 0 21
10. NK Trnje (Z) 15 6 1 8 20 32 -12 19
11. NK Sesvete 15 5 1 9 27 34 -7 16
12. NK Bubamara 15 5 1 9 23 31 -8 16
13. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 5 1 9 16 36 -20 16
14. NK HAŠK 1903 15 4 2 9 20 32 -12 14
15. NK Ponikve 15 1 0 14 19 71 -52 3
16. NK Lučko 15 1 0 14 15 91 -76 3

1. "A1" ZNL ZAGIĆI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 15 15 0 0 132 7 125 45
2. NK Lokomotiva (Z) 15 12 0 3 80 25 55 36
3. NK Sesvete 15 11 1 3 90 30 60 34
4. NK Bubamara 15 11 1 3 59 24 35 34
5. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 11 0 4 67 30 37 33
6. NK Zagreb 15 9 2 4 55 46 9 29
7. NK Trešnjevka 15 8 2 5 47 30 17 26
8. NK Dubrava Tim Kabel 15 6 5 4 30 38 -8 23
9. NK HAŠK 1903 15 7 1 7 38 27 11 22
10. NK Rudeš 15 5 2 8 33 50 -17 17
11. NK Špansko 15 4 2 9 31 79 -48 14
12. NK Trnje (Z) 15 3 2 10 31 55 -24 11
13. NK Kustošija 15 2 3 10 33 59 -26 9
14. NK Vrapče 15 3 0 12 19 96 -77 9
15. NK Ponikve 15 2 1 12 28 65 -37 7
16. NK Lučko 15 0 0 15 8 120 -112 0

1. "A2" ZNL ZAGIĆI 22/23

U P N I G+ G- +/- B
1. GNK Dinamo 15 15 0 0 172 8 164 45
2. NK Lokomotiva (Z) 15 14 0 1 101 22 79 42
3. NK Sesvete 15 11 0 4 65 52 13 33
4. NK Rudeš 15 10 2 3 75 32 43 32
5. NK Špansko 15 10 2 3 65 35 30 32
6. NK Bubamara 15 10 0 5 46 49 -3 30
7. NK Vrapče 15 8 1 6 54 40 14 25
8. NK Kustošija 15 7 1 7 66 50 16 22
9. NK Hrvatski dragovoljac (Z) 15 7 0 8 55 81 -26 21
10. NK HAŠK 1903 15 6 0 9 28 52 -24 18
11. NK Lučko 15 5 0 10 43 101 -58 15
12. NK Trešnjevka 15 4 0 11 42 73 -31 12
13. NK Ponikve 15 3 1 11 34 75 -41 10
14. NK Trnje (Z) 15 3 0 12 39 91 -52 9
15. NK Dubrava Tim Kabel 15 2 1 12 19 65 -46 7
16. NK Zagreb 15 0 2 13 27 105 -78 2

Nogometni Klub Zagreb